TRANSLATE

Citizen Of The World

środa, 3 sierpnia 2016

Jamajka Rozdział 3: Rick's Cafe - zatracić się i zapomnieć o jutrze...Rick's Cafe na Jamajce to prawdziwy raj dla ludzi lubiących dobrą zabawę do białego rana...Przepiękne kilkudziesięciometrowe klify, w tle zjawiskowy zachód słońca i gorące jamajskie rytmy. Jeśli to krótkie zdanie trafiło do Twojego serca to znaczy, że koniecznie musisz odwiedzić Rick's Cafe! 

Do tego absolutnie hedonistycznego miejsca można dotrzeć od strony morza, albo drogą lądową! Oczywiście zdecydowanie zabawniej jest dotrzeć od strony morza... Z każdego hotelu w Negril docierają tutaj katamarany, które oferują nieziemską rozrywkę, hektolitry karaibskiego rumu i naprawdę dobrą muzę serwowaną przez najlepszych jamajskich dj'ów. W czasie rejsu jest oczywiście przerwa na snoorkowanie na rafie koralowej... To była jedna z najlepszych imprez mojego życia. Wszyscy beztroscy, towarzystwo z całego świata, katamaran na którym czujesz atmosferę najsłynniejszego na świecie Clubu54. Zachód słońca w tym miejscu jest najprawdziwszą bajką!

Wśród tańczących zdarzają się gwiazdy z całego świata: osobiście widziałem Jay'a Z! W Rick's Cafe bywali wszyscy: Donna Summer, Bono z U2, Madonna... 

Zdecydowanie polecam tez to miejsce wszystkim, którzy na Jamajce szukają dobrego towarzystwa i nowych znajomości - naprawdę nie ma lepszego miejsca jak Rick's Cafe! 

Na koniec dodam, że wszyscy ryzykanci mogą sprawdzić się i skoczyć z kilkudziesięciometrowego klifu wprost w błękit Morza Karaibskiego. Skoczyłem! Polecam! :)